AndroTurk Radyo - Radyo Dinle

Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 54.7 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Fatih ISIK
AndroTurk Radyo uygulaması sizlere sınırsız müzik eğlencesi sunuyor.

İOS mobil cihazınızda sınırsız müzik eğlencesine doymak için AndroTurk Radyo mobil uygulamasına ücretsiz olarak sahip olun. Müzik dinlemek şüphesiz ki bir çok kişinin en büyük keyfidir. Fakat İOS cihazlarda müzik dinleme durumu biraz kısıtlıdır. Artık bu duruma son. Ücret ödemeden AndroTurk Radyo uygulaması ile müzik dinleyebilirsiniz. 

600'den daha fazla Türk radyosunu sorunsuz ve kesintisiz dinleyebilir ve müzik kültürünüzü daha da arttırabilirsiniz. Radyoları bildirim ekranından ve telefonunuz kilitli haldeyken ana ekrandan durdurup başlatabilme, değiştirebilme imkanına sahipsiniz. Zahmetsizce müzik dinleyebilir, çeşitli müzik türleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sanırım uygulamanın en güzel özelliklerinden biri olarak gördüğüm noktası ise; kulaklık ile kontrol edebilme özelliğinin bulunması. Çoğu uygulama bu durumu desteklemezken AndroTurk Radyo uygulamasına buna izin veriyor.  Çalma tuşuna tek tıklayarak radyoyu durdurup başlatabilirsiniz. Çift tıklayarak bir sonraki, üç kez tıklayarak da bir önceki radyoya geçebilirsiniz. Keyifli bir müzik dinleyicisiyseniz AndroTurk Radyo uygulamasına sahip olarak bu keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Bir çok radyo uygulamasını tek çatı altında toplayın ve istediğiniz an dilediğinizi dinleyin. 

AndroTurk Radyo - Radyo Dinle indir